• JO11-12 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijdt, RemcoTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 18.00 - 19:00 Veld 2
    Woensdag 18.00 - 19:00 Veld 2
  • Programma

    TijdWedstrijdAccommodatieDetails
    10-03-201811:00VFC JO11-12 - CWO JO11-4Sportpark VFC
    17-03-201809:45Honselersdijk JO11-4 - VFC JO11-12Sportpark De Strijphorst
    24-03-201811:00VFC JO11-12 - Zwaluwen JO11-9Sportpark VFC
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12-02-2018VFC - JO19-1 - spartaan `20 JO19-2 -
    17-02-2018LYRA JO11-7 - VFC JO11-125 - 2
  • Wedstrijdverslagen

  • Poulestanden JO11-12 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Rozenburg JO11-4111001107149330
    2Zwaluwen JO11-4109101281511328
    3HVC'10 JO11-41181281176425
    4Schipluiden JO11-41071272135922
    5MSV '71 JO11-41052354292517
    6Naaldwijk JO11-4105054581-3615
    7FC 's-Gravenzande JO11-12114163972-3313
    8LYRA JO11-10M104063251-1912
    9MVV '27 JO11-4103071457-439
    10VFC JO11-12112183193-627
    11CWO JO11-4111192480-564
    12Blankenburg JO11-111101029134-1053

    Poulestanden JO11-12 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Zwaluwen JO11-63300309219
    2Excelsior'20 JO11-72101165113
    3VFC JO11-122101721-143
    4Pernis JO11-230031432-180

    Poulestanden JO11-12 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Kethel Spaland, vv JO11-622009366
    2Den Hoorn JO11-921108534
    3Zwaluwen JO11-521106514
    4Honselersdijk JO11-411007433
    5LYRA JO11-721018713
    6Zwaluwen JO11-9210178-13
    7Schipluiden JO11-510102201
    8CWO JO11-4201126-41
    9FC 's-Gravenzande JO11-8100125-30
    10VFC JO11-12100125-30
    11Victoria'04 JO11-4200236-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    El Bakkali, AnassTeamspeler
    Pronk, ThijnTeamspeler
    Toppenberg, DaniëlTeamspeler