• JO11-4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 17.00 - 18.00 Veld 1
    Woensdag 17.00 - 18.00 Veld 1
  • Programma

    WedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb.SJO/ Korendijk JO11-2G - VFC JO11-4Sportpark De Kreek (NBSVV)
    10 mrt.Jonge Spartaan, de JO11-2 - VFC JO11-4Sportpark Spartacus
    17 mrt.VFC JO11-4 - Spijkenisse JO11-6Sportpark VFC
    24 mrt.Vlotbrug, fc JO11-2 - VFC JO11-4Sportpark De Kooistee
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.VFC JO11-4 - Flakkee JO11-24 - 4
  • Wedstrijdverslagen

  • Poulestanden JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1SJO/ Korendijk JO11-1G111010105188731
    2WFB JO11-21190259253427
    3Nieuwenhoorn JO11-41181268303825
    4Smitshoek JO11-81180347291824
    5OVV JO11-31171345271822
    6Spijkenisse JO11-7106045149218
    7VFC JO11-4113263163-3211
    8NSVV JO11-3102264052-128
    9v.v. Hekelingen JO11-492072545-206
    10Flakkee JO11-1102082569-446
    11Hellevoetsluis JO11-3101271753-365
    12NSVV JO11-21101101669-531

    Poulestanden JO11-4 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Hermes DVS JO11-13300326269
    2CWO JO11-13201176116
    3Kethel Spaland, vv JO11-23102141133
    4VFC JO11-43003343-400

    Poulestanden JO11-4 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Kethel Spaland, vv JO11-222009366
    2Jonge Spartaan, de JO11-2220010646
    3OVV JO11-322008626
    4Brielle JO11-3G21109184
    5SHO JO11-511006333
    6VFC JO11-410104401
    7Flakkee JO11-2201156-11
    8Botlek, SC JO11-3201145-11
    9SJO/ Korendijk JO11-2G100136-30
    10Spijkenisse JO11-6100127-50
    11Spijkenisse JO11-5200268-20
    12Vlotbrug, fc JO11-22002314-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bruggeman, LeviTeamspeler
    Hoogt, Thijs van derTeamspeler
    Wapenaar, LanoTeamspeler