• JO11-9 Veld Zaterdag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 18.00 - 19:00 Veld 1
    Woensdag 18.00 - 19:00 Veld 2
  • Programma

    WedstrijdStatusAccommodatieDetails
    24-02-2018VFC JO11-9 - Nieuwkoop JO11-4Te spelenSportpark VFC
    10-03-2018VFC JO11-9 - Rotterdam United JO11-4Te spelenSportpark VFC
    17-03-2018Hillegersberg, vv JO11-5 - VFC JO11-9Te spelenSportpark Duivesteyn
    24-03-2018VFC JO11-9 - AGE-GGK JO11-2Te spelenSportpark VFC
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10-02-2018VFC JO11-9 - Oliveo JO11-42 - 2
    12-02-2018VFC - JO19-1 - spartaan `20 JO19-2 -
    17-02-2018Berkel JO11-4 - VFC JO11-95 - 1
  • Wedstrijdverslagen

  • Poulestanden JO11-9 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VFC JO11-9101000105109530
    2Alexandria'66 JO11-8117136160122
    3Leonidas JO11-3861145202519
    4HOV/DJSCR JO11-41061346311519
    5Neptunus-Schiebroek JO11-5G952247272017
    6Soccer Boys JO11-4951355302516
    7Capelle JO11-7105055256-415
    8Bernardus JO11-4740336211512
    9BVCB JO11-9113082370-479
    10VOC JO11-6102083070-406
    11Zestienhoven JO11-9112093684-486
    12VVOR JO11-8100010966-570

    Poulestanden JO11-9 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1HWD JO11-2220011296
    2Oliveo JO11-421104314
    3Berkel JO11-411005143
    4SEP JO11-511002113
    5Den Hoorn JO11-721016513
    6AGE-GGK JO11-210103301
    7Hillegersberg, vv JO11-510103301
    8VFC JO11-9201137-41
    9TOGB JO11-5100114-30
    10Zestienhoven JO11-6100117-60
    11Rotterdam United JO11-4200247-30

    Poulestanden JO11-9 (B4230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 3e ronde)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Wateringse Veld GONA JO11-31100161153
    2DoCoS JO11-6G1100111103
    3SVH JO11-6110013583
    4Kagia JO11-411007073
    5Alexandria'66 JO11-711007163
    6DSO JO11-911007163
    7Moerkapelle JO11-111006063
    8Abbenes JO11-111007253
    9Leidsche Boys JO11-111007343
    10Voorschoten`97 JO11-811006243
    11OFB JO11-2G11006333
    12OFB JO11-1G11006333
    13HWD JO11-211004133
    14SHO JO11-811004133
    15HVV JO11-711004223
    16BMT JO11-411006513
    17Alphense Boys JO11-511004313
    18Spartaan'20 JO11-1111003213
    19Ter Leede JO11-311003303
    20Loosduinen JO11-310104401
    21Naaldwijk JO11-310104401
    22Die Haghe JO11-900000000
    23Dilettant JO11-400000000
    24Hellevoetsluis JO11-500000000
    25Katwijk JO11-500000000
    26Maasdijk JO11-300000000
    27Nieuwkoop JO11-400000000
    28Oliveo JO11-600000000
    29Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-200000000
    30Schoonhoven JO11-600000000
    31Spijkenisse JO11-1000000000
    32VELO JO11-1000000000
    33VFC JO11-900000000
    34Bernardus JO11-310013300
    35TransvaliaZW JO11-2100156-10
    36Floreant, JO11-6M100134-10
    37Brielle JO11-5G100123-10
    38VDL JO11-7100124-20
    39Meeuwenplaat JO11-3100136-30
    40Zestienhoven JO11-7100136-30
    41Schipluiden JO11-4100114-30
    42Zwaluwen JO11-4100114-30
    43Blauw-Zwart JO11-8100137-40
    44Ter Leede JO11-5100126-40
    45Spijkenisse JO11-9100127-50
    46Gouda JO11-4100117-60
    47WIK JO11-2100117-60
    48Zwervers, cvv JO11-8100106-60
    49Alphia JO11-4100107-70
    50Verburch JO11-81001513-80
    51Rijnvogels, fc JO11-71001111-100
    52Vitesse Delft JO11-41001116-150

    Poulestanden JO11-9 (B4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VFC JO11-911005143
    2Hermes DVS JO11-5100115-40

    Poulestanden JO11-9 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VFC JO11-9220010376
    2Hermes DVS JO11-431117614
    3Zwaluwen JO11-53111710-34
    4HBSS JO11-3200227-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Ettinger, Gijs vanTeamspeler
    Linnell, FinnTeamspeler
    Lugt, Caspar van derTeamspeler
    Michels, MennoTeamspeler
    Rorijs, SilvanTeamspeler
    Verdoes, ThomasTeamspeler
    Verstappen, JortTeamspeler