• JO13-5 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Scholten, GuidoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 17.15 - 18.15 Veld 1
    Vrijdag 18.30 - 19.30 Veld 2
  • Programma

    TijdWedstrijdAccommodatieDetails
    03-03-201813:00v.v. Hekelingen JO13-4 - VFC JO13-5Sportpark Het Spui
    10-03-201810:30Zestienhoven JO13-6 - VFC JO13-5Sportpark AGE & Zestienhoven
    17-03-201808:30VFC JO13-5 - RVVH, JO13-4GSportpark VFC
    24-03-201808:30DRL JO13-4G - VFC JO13-5Sportpark De Leeuwenkuil
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12-02-2018VFC - JO19-1 - spartaan `20 JO19-2 -
    17-02-2018VFC JO13-5 - Barendrecht JO13-83 - 0
  • Wedstrijdverslagen

  • Poulestanden JO13-5 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Rhoon JO13-41082066155126
    2Lekkerkerk JO13-31180346242224
    3Zwaluwen JO13-4971142123022
    4CWO JO13-2971134102422
    5Berkel JO13-31071246192722
    6Wippolder JO13-393242337-1411
    7Zestienhoven JO13-593152833-510
    8Leonidas JO13-382242030-108
    9VFC JO13-592071544-296
    10Excelsior'20 JO13-65104735-283
    11Pernis JO13-2101091847-293
    12Hermes DVS JO13-21110102059-393

    Poulestanden JO13-5 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Nieuwerkerk JO13-8220010286
    2v.v. Hekelingen JO13-411008083
    3VVOR JO13-311006333
    4VFC JO13-511003033
    5DRL JO13-4G11004223
    6Excelsior R. JO13-5210167-13
    7GOZ JO13-22101611-53
    8Zestienhoven JO13-6201135-21
    9FC 's-Gravenzande JO13-5201124-21
    10Gravendeel JO13-2G00000000
    11RVVH, JO13-4G2002310-70
    12Barendrecht JO13-8200229-70

    Poulestanden JO13-5 (B3830 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 3e ronde)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Honselersdijk JO13-31100120123
    2DSO JO13-711007163
    3Alexandria'66 JO13-411007253
    4Vierpolders JO13-111007253
    5Rhoon JO13-411003213
    6SJC JO13-411002113
    7Alphia JO13-211001013
    8Rijnstreek JO13-100000000
    9Verburch JO13-300000000
    10VFC JO13-5100123-10
    11RCL JO13-5100112-10
    12DoCoS JO13-4G100101-10
    13Ammerstolse S.V. JO13-1100127-50
    14OHVV JO13-1100127-50
    15SV Leidschenveen JO13-3100117-60
    16Erasmus JO13-21001012-120

    Poulestanden JO13-5 (B3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VFC JO13-511000003
    2Lekkerkerk JO13-210010000

    Poulestanden JO13-5 (B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VFC JO13-53300131129
    2v.v. Hekelingen JO13-43201233206
    3LYRA JO13-62002114-130
    4Spijkenisse JO13-112002221-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brandwijk, Devran vanTeamspeler
    Bruggeman, NoahTeamspeler
    Godthelp, LucasTeamspeler
    Posthumus, SvenTeamspeler
    Schipper, JarlTeamspeler
    Scholten, OwenTeamspeler
    Touzani, YassirTeamspeler
    Verstappen, BorisTeamspeler
    Vijfvinkel, RemonTeamspeler
    Vriese, RicardoTeamspeler