• VFC Zondag 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rijntalder, LaurensOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 21.00 - 22.00 Veld 1 3
    Donderdag 21.00 - 22.00 Veld 2 3
  • Programma

    DatumTijdWedstrijdAccommodatieDetails
    20-01-201914:00ESTO 4 - VFC 4Sportpark ESTO
    27-01-201912:00SEP 3 - VFC 4Sportpark Tanthof Zuid
    03-02-201909:30VFC 4 - TOGB 5Sportpark VFC
    10-02-201912:30GLZ Delfshaven, rvv 4 - VFC 4Sportpark Nieuw Vreelust
    17-02-201909:30VFC 4 - Leonidas 3Sportpark VFC
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13-01-2019VFC 4 - Antibarbari 84 - 1
  • Wedstrijdverslagen

  • Poulestanden VFC 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VFC 422006156
    2Erasmus 321015413
    3VELO 4200217-60

    Poulestanden VFC 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VFC 411003213
    2DRL 2100123-10

    Poulestanden VFC 4 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1ESTO 400000000
    2VFC 400000000

    Poulestanden VFC 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VOC 51293037201730
    2Ouwe Schoen 11172229141523
    3Leonidas 3970236211521
    4HMSH 61061328171119
    5SVV 3 (zon)114342526-115
    6Blijdorp 4114342931-215
    7TOGB 5114162927213
    8VFC 4114163033-313
    9GLZ Delfshaven, rvv 4114162427-313
    10Steeds Hooger 293242424011
    11Antibarbari 8103162534-910
    12HOV/DJSCR 3103161931-1210
    13SEP 392161931-127
    14Zwarte Pijl 192072543-186
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akbasoglu, CeysunTeamspeler
    Gönen, DursunTeamspeler
    Kizilay, AhmedTeamspeler
    Kurt, HarunTeamspeler
    Küçükünal, AykutTeamspeler
    Misir, TurkayTeamspeler
    Pektas, AhmetTeamspeler
    Soukri, KoraiTeamspeler
    Sönmezdag, KaraTeamspeler