• G1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, GerardOverige stafTeammanager
    Meder, HennieOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 19.00 - 20.00 Veld 2
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 3

  • Poulestanden VFC G1 (0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar))

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1Zuidland G13300172159
    2Katwijk G13201176116
    3VFC G1320113946
    4Be Fair G1210110643
    5Jodan Boys, de G12002214-120
    6Vredenburch G13003628-220

    Poulestanden VFC G1 (B5400 G Voetbal beker poule)

    PositieTeamGsWGV+-DsPnt
    1VFC G111007163
    2v.v. Hekelingen G1100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergeman, RickTeamspelerVerdediger
    Bongers, MickTeamspelerVerdediger
    Brouwer, JeroenTeamspelerDoelverdediger
    Cetin, IdrisTeamspelerAanvaller
    Fitskie, AngeloTeamspelerMiddenvelder
    Gooswilligen, Sidney vanTeamspelerMiddenvelder
    Hollebrandse, PascalTeamspelerVerdediger
    Knoester, BartTeamspelerMiddenvelder
    Simoskie, DannyTeamspelerAanvaller

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

rfwbs-slide